Denný tábor v Leviciach

Naše turnusy sú 5-dňové s veľmi pestrým programom.

V Atlantise máme 10 programov ktoré vždy naplánujeme tak aby deti v tábore mali z nich čo najväčší zážitok. Napr. : Vesmír, Titanic, Roboty, Dinosaury, Ľudské telo, Technické vynálezy, Harry Potter, Krištof Kolumbus a iné. (videá o všetkých týchto programoch si viete pozrieť tu na našej webovej stránke. Sú totožne so školskými programami.

Každý deň máme dva tematické programy okolo nich.

Napríklad:

pondelok:      doobeda: Titanic         poobede: Vesmír

utorok:           doobeda: Roboty        poobede: Dinosaury atd .

Okrem tých programov máme každý deň plno voliteľných činností, napr: súťaže( športové), umelecké aktivity, premietania, diskotéky, a iné skupinové aktivity.

Súťaže prebiehajú u nás v Atlantise na dvore alebo vo vnútri našich priestorov.

Zabezpečujeme pitný režim, desiatu a olovrant. Na obed chodíme do DIRO reštaurácie (100m od nás). 

Každý týždeň piatok máme mini diskotéku. Rozdávame veľa cien pre motiváciu detí.

Celý týždeň sme aj vo vnútri budovy Atlantis na rozlohe 1300m štvorcových kde sú 3 kamiony veľkých hračiek. Keď je pekné počasie sme aj vonku, kde máme 50 ročné veľké stromy a aj v horúčavách je tu príjemne.

Cena tábora zahŕňa úplne všetko, okrem nej sa nedopláca vôbec nič. Cenu tábora je potrebné uhradiť bankovým prevodom 2 dni pred nástupom do tábora. Registrácie sú vždy pondelok ráno medzi 7:00-8:00 hod.

Termíny sú len na celý týždeň. Nie je možnosť prihlásiť sa len na niektoré dni. Celé leto každý týždeň máme turnusy. Vymeniť si niektoré dni na iné dni v iných termínoch je možné. (napr. keď na 2 dni odcestujete s rodinou, pri ochorení)

Podpísané vyhlásenie rodiča, pripadne zdravotné informácie o alergiách dieťaťa sa uvádzajú v žiadosti o tábor ktoré Vám zašleme 2 týždne pred začiatkom tábora aby ste nám dotazník vyplnili a následne nám ho mailom zaslali, resp. môžete nám ho priniesť aj ráno  keď sa dieťa zapisuje( avšak vtedy je tam veľa rodičov, veľký zhon).

Vrátenie vstupného v prípade zrušeniaz našej strany z dôvodu minimálnej kapacity vykonáme do 30 dní od dátumu zrušenia tábora

Na konci tábora deti odchádzajú spokojné a plné zážitkov( žiadny certifikát o absolvovaní tábora nedávame).

Ak sa pýtate, či je potrebné z Vašej strany niečo si zadovážiť k vykonaniu tábora/súťaže, tak našou odpoveďou je NIE. Jediné čo je potrebné aby ste ráno priniesli svoje dieťa oblečené športovo(v oblečení ktoré mu je pohodlné a ostatné nechajte na nás :-)

V prípade ak sa tábora dieťa zúčastniť nevie, a ani náhradný termín si nevyberiete, tak Vám celú sumu vrátime do 30 dní od zrušenia.

V tábore máme pedagógov a skúsený personál už 9 rokov, odkedy organizujeme tábory. Videá z našich táborov nájdete na našej fb stránke ako aj na www.atlantislevice.sk :-)

V prípade vašich otázok, nejasností neváhajte a kontaktujte nás mailom info@atlantiscenters.sk alebo telefonicky p. Lukáčovú na č. 0917 985 450

Najpredávanejšie

8 položiek celkom