Ľudské telo

Kód: 005
Akcia Novinka Tip
€1 / ks
Dostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

Malí záchranári:

Staňte sa aj vy členmi lekárskeho tímu a spoznajte záhady ľudského tela. Spoločne sa naučíme zásady poskytovania prvej pomoci. Budeme ošetrovať zlomeniny, popáleniny , uhryznutia. Naučíme sa zachrániť topiaceho či vyslobodiť človeka z auta.  Operačná sála je pripravená!

 

Ľudské telo v kocke

 Chceš vedieť, ktorá kosť v tele je najdlhšia? Načo máme v tele kilometre káblov a pri ktorej činnosti sa nám zastaví srdce, ale nie je to infarkt? Tak toto všetko a ešte všeličo iné sa dozvieš práve v programe Ľudské telo v kocke. Budeme spolu objavovať záhady ľudského tela, skúmať telesné tekutiny, preverovať vaše reflexy a oči a veľa súťažiť.

  Drogy a ich vplyv: Drogová závislosť nevzniká náhle, ale vyvíja sa z túžby, ktorá súvisí so spôsobom života jednotlivca. Náklonnosť k tomuto nebezpečenstvu vzniká najmä v detskom a dospievajúcom veku. U nás máte možnosť dozvedieť sa viac zaujímavou, interaktívnou formou. Program je pripravený najmä pre žiakov.

 Sexuálna výchova: Existuje na školách predmet s názvom sexuálna výchova? NIE. Téma sexuálneho správania , ktorá bola  spomínaná  aj v nedávnych  otázkach referenda, nemá samostatný predmet, ani učebnicu. My sme v spolupráci s odborníkmi pripravili pre mladých jedinečný interaktívny program. Nehanbite sa, určite sa dozviete veľa nového!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: