Lyžiarsky kurz 2024

Kód: 756
€199 –25 % €149 / ks
Vypredané

 

 

ATLANTIS PARK Nový Tekov

je skrytý v krásnej prírode zmiešaného lesa, na špecifickom mieste len 1,5 km od areálu jadrovej elektrárne Mochovce, schovaný kúsok bokom od cesty z Kalnej nad Hronom. Obec Nový Tekov sa nachádza v levickom okrese, ktorý spadá do Nitrianskeho kraja . Najvyšším kopcom je Veľká Vápenná. Súčasťou obce sú takisto časti Marušová, Šándorhalma a Podvinica. Miestna turistická atrakcia je hlavne kompa, ktorá spája obec s obcou Starý Tekov cez rieku Hron Atlantis Park Nový Tekov sa nachádza v časti Šándorhalma obce Nový Tekov. Je skrytá v krásnej prírode.

 

SKI SALAMANDER

Lyžiarske stredisko Salamandra resort bolo otvorené len v roku 2009. Situované je uprostred Štiavnických vrchov, v blízkosti historicky významného mesta Banská Štiavnica. Salamandra resort je jedným z najjužnejšie situovaných stredísk na Slovensku. Vďaka tomu je najbližšie dostupným lyžiarskym strediskom s lanovkou pre lyžiarov zo západného a južného Slovenska.

Lyžiarsky areál je vybavený modernými technológiami a ponúka lyžovačku na stredne ťažkej zjazdovke s dĺžkou 1450 m a prevýšením 271 m. Prepravu lyžiarov a snowboardistov zabezpečuje expresná 4-sedačková lanovka s bublinami. Pre deti je pripravený detský vlek a služby lyžiarskej škôlky.

SKI DROZDOVO

Lyžiarske stredisko Drozdovo sa nachádza na úpätí pohoria Pohronský Inovec, približne 10 km od Novej Bane, 24 km od Zlatých Moraviec a 50 km od Nitry. Prístup do strediska je možný zo Zlatých Moraviec smerom do obce Veľká Lehota, alebo z Novej Bane rovnakým smerom. Cesta je značená smerovými tabuľami.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

V CENE: SKIPAS

 Cena zahŕňa: 5x Strava + ubytovanie ( v tematických izbách: Harry Potter, FC Barcelona,...)

                        1x Zdravotník

                        Zadarmo požičanie lyží a topánok + palice

                        Poistenie

                        Výlet do okolia s autobusom( podľa výberu pedagóga)

                        Súťaže a ceny pre žiakov

                        Autobus denne z hotela k lyžiarskemu vleku a späť (40km)

39EUR  Animátor a voľnočasový program

Doprava

V prípade záujmu Vám zabezpečíme autobusovú dopravu

TERMÍN

ŠKOLY SI MÔŽU VYBRAŤ VLASTNY TERMIN KTORÝ NAJVIAC BUDE VYHOVOVAŤ OD 1.JANUÁRA DO 10.APRÍLA 2024

Upozornenie

V prípade nedostatku snehu a voľnej kapacity penziónu možnosť presunu termínu lyžiarskeho výcviku (platí len pre aktuálnu lyžiarsku sezónu).

UBYTOVANIE:

KLASICKÉ IZBY, TEMATICKÉ IZBY s 2 alebo 3 lôžkami vlastným sociálnym zariadením na izbe

Vybavenie strediska

Bazén, bublinkové delo, jedáleň, 3ha oplotený areál, tematické izby, luxusné stany, WIFI zadarmo, kapacita vlastnej reštaurácie je 200 osôb, atrakcie, vonkajšie javisko, zábavné zariadenia, , jedáleň, spoločenská miestnosť, multifunkčné ihrisko, trávnaté aj betónové ihriská, mini zoo, ranč s koníkmi, kino

recepcia, jedáleň, dve spoločenské miestnosti, salónik, terasa, bufet, ihrisko, krytý bazén, ohnisko,

 

F5ByB3u-phoca_thumb_l_lyziarske kurzy 4phoca_thumb_l_lyziarske kurzy 1020230424_095122phoca_thumb_l_sankovanie32670_9777896_large

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: