Lyžovačka

Organizujeme lyžiarske kurzy pre žiakov v našom stredisku v SKALKE. 

TERMÍNY: JANUÁR, FEBRUÁR, MAREC /upresníme TELEFONICKY/

CENA: 199EUR/ osoba /5 nocí

CENA ZAHŔŇA: CESTOVNÉ NÁKLADY, CESTOVNÉ POISTENIE, UBYTOVANIE,  PLNÁ PENZIA, LYŽIARSKE VYBAVENIE  ( lyže, topánky) ANIMÁTOROV, PROGRAMY

Naša chata je priamo v stredisku Skalka arena - Skalka pri Kremnici je až 1 252 m.n.m., kde je garancia snehu počas celej zimnej sezóny. Každoročne od konca decembra až do začiatku apríla sú tu podmienky na lyžovanie. A čo nenadelí príroda to v stredisku umelo dosnežia zrekonštruovaným a výkonným systémom umelého zasnežovania .

Stredisko a naše zariadenie je v strede Slovenska, výborne dostupné a preto je ideálnou voľbou pre všetky úrovne škôl v rámci celého Slovenska.

Možnosti strediska – vleky pre slabších lyžiarov (priamo nad a pod chatou), 4-sedačková lanovka na zjazdovke Pekná vyhliadka. Viac ako 50 km pravidelne upravovaných tratí na bežecké lyžovanie a 1,8km dlhá dráha na bežky s umelým osvetlením - jediná na Slovensku.

Priamo v stredisku je Horská služba, požičovňa kompletného lyžiarskeho, snowboardového i bežkového výstroja. Tiež lyžiarska a snowboardová škola a škola bežkovania.

 

 

Najpredávanejšie

Lyžovačka
Dostupné
756
 
€199
1 položiek celkom
Lyžovačka
Dostupné
€199 / ks
756

phoca_thumb_l_svp 2phoca_thumb_l_lyziarske kurzy 1phoca_thumb_l_lyziarske kurzy 10phoca_thumb_l_lyziarske kurzy 16phoca_thumb_l_lyziarske kurzy 2phoca_thumb_l_lyziarske kurzy 4phoca_thumb_l_lyziarske kurzy 5phoca_thumb_l_lyziarske kurzy 6phoca_thumb_l_lyziarske kurzy 7phoca_thumb_l_lyziarsky kurzphoca_thumb_l_bufetblobBOWLINGphoca_thumb_l_plavecky kurz 4_1phoca_thumb_l_raajky_1phoca_thumb_l_sankovaniephoca_thumb_l_restauracia 2_1phoca_thumb_l_plavecky kurz 3

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Bezplatné doručenie pri každom nákupe v darčekovom obchode.
Garancia na vrátenie tovaru
Garancia na vrátenie tovaru
do 14 dní