O čom je naša inštitúcia?

Zážitky, zábava a vzdelávanie.

Tieto tri slová asi najlepšie vystihujú poslanie našej inštitúcie.

Pod jednou strechou nájdete interaktívne programy od výmyslu sveta. Môžete sa stať kozmonautom, paleontológom, zažiť plavbu na Titanicu, stretnúť indiánov, zachraňovať zranených ale aj našu Zem alebo sa zahrať s našou robotickou rodinou.

Okrem zážitkov a užitočných informácií z interaktívnych programov si naši návštevníci vyskúšajú fyziku v praxi na viac ako 70 interaktívnych exponátoch. Aby zábava u nás nemala konca je pre návštevníkov pripravený jedinečný 9D simulátor ale aj bublinový raj.

Cieľom Atlantis Levice je sprostredkovať návštevníkom jedinečný deň plný zážitkov a zábavy pod jednou strechou.

Ako sa k nám dostať?

Ak prichádzate do Levíc zo smeru Nitra, pred nadjazdom budete mať po ľavej strane čerpaciu stanicu Slovnaft. Za ňou odbočíte vpravo a na konci tejto cesty sa nachádza budova Atlantis Centra, pre cestujúcich vlakom, zo stanice pešo cez nadjazd k nám trvá cesta cca 15 minút .

Príchod do Levíc z opačného smeru: prejdete celým mestom / na smer Nitra/ a za nadjazdom oproti čerpacej stanici odbočíte vľavo na Hronskú ulicu.

Informácia pre cestujúcích vlakom: Informujeme Vás, že nadjazd v Leviciach už funguje, od železničnej stanice sa k nám pešo dostanete za cca 15 minút. Môžete využiť služby Slovenskej železnice ktoré dávajú cestovné lístky zadarmo pre deti a študentov.

GPS súradnice: 48°12’32.4“ ; 18°35’4.35“