Finančná pomoc pre školy

V dnešnej dobe nie je ľahké financovať školské výlety, lyžovačky či školy prírody. My v Atlantise sme vám pripravili rôzne formy a možnosti čo Vám uľahčí nielen organizačne ale aj finančne zrealizovať tieto kurzy a výlety. 

Pomôžeme Vám financovať formami splátok či už niekoľko rázových menších sumách ba aj niekoľko rokov pred realizovaním samotného výletu. V tomto prípade čiastku ktorú sa Vám podarí našetriť za daný čas, my ATLANTIS ju zdvojnásobíme, zároveň Vám pomôžeme s organizáciou a realizáciou vášho výletu. 

Ponúkame aj rôzne príspevky, jednou z nich je príspevok na CESTOVNÉ v čiastke 0,50EUR/ žiak.

Medzi inými podporujeme a sponzorujeme siroty či polosiroty formou vstupenky zadarmo ( po dohode detailov telefonicky).

Priebežne Vám pripravujeme rôzne zľavy, akcie ( napr. program zdarma, 1+1 zdarma, atď.) o ktorých ste informovaní formou emailu. V prípade že sa chcete prihlásiť na odber noviniek, zliav a akcií napíšte nám na : info@atlantiscenters.sk

PONÚKAME aj možnosť UZATVORENIA POISTENÍ za veľmi výhodné ceny, podmienky na všetky typy udalostí a rizík. 

So školami s ktorými máme podpísanú dohodu o vzájomnej spolupráci poskytujeme pomoc aj vo forme viacerých zliav pre pedagógov ale aj pre samotné inštitúcie. Pomáhame s marketingom, manažovaním, ďalšom vzdelávaní pedagógov ako aj v rôznych súťažiach s hodnotnými cenami čo napomáha k motivácii detí a uľahčuje prácu pedagógov.

 

 

 

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Bezplatné doručenie pri každom nákupe v darčekovom obchode.
Garancia na vrátenie tovaru
Garancia na vrátenie tovaru
do 14 dní