Časté otázky

Kedy sa dá navštíviť Atlantis?

Školské skupiny alebo iné väčšie skupiny môžu hocikedy, avšak jedine po predošlom telefonickom nahlásení sa na tel.č.:  0917 985 450

Rodiny a individuálny návštevníci nás môžu navštíviť každý deň v týždni v letných mesiacoch JÚL a AUGUST medzi 9:00-15:00 bez predošlého prihlasovania sa telefonicky, ostatné mesiace len po predošlom telefonickom dohovore, nakoľko Atlantis nieje vždy otvorený.

1.5.2023  a 8.5.2023 SME OTVORENÝ!

Prečo je také jedinečné  Atlantis?

Návšteva Atlantisu ponúka prežitie spoločných chvíľ so svojimi blízkymi, po návšteve od nás odídete plný dobrého pocitu a spoločných zážitkov a nezabudnuteľných momentov na celý život.

Ponúkame jedinečné zábavné, náučné a zážitkové programy. Sme zábavno- vzdelávacie centrum, kde vytvárame tie NAJLEPŠIE ZÁŽITKY pre našich návštevníkov. Máme 76 kusov veľkých interaktívnych hračiek, exponátov na ktorých si môžete vyskúšať svoju kreativitu, zručnosti a to všetko HRAVOU formou. Okrem toho, máme vypracovaných 10 tematických programov ako napr. Harry Potter, Titanic, Dinosaury, Vesmír a iné čo nájdete na našom webe.

Programy sú dodatočné a môžete si vybrať o ktorý máte záujem.

Ako dlho sa môžeme zdržiavať v ATLANTISE?

Programy trvajú približne 30 minút. a Vaša návšteva Atlantisu trvá približne 2,5- 3 hodinky dokopy.

K dispozícii máme 9D simulátory , tie si môžete tiež vyskúšať.

Čo sa dá navštíviť ešte v okolí?

V Leviciach a v okolí je veľa zaujímavých atrakcií čo stoja za to si pozrieť, v záložke "ATRAKCIE OKOLO NÁS" je uvedený zoznam.

Pre akú vekovú kategóriu je Atlantis?

Naša inštitúcia je určená pre všetky vekové kategórie, aj pre deti tak aj pre dospelých od 2 rokov až po 99 rokov :-)